Psycholog przedszkolny - Edyta Dadek

Jak się ze mną skontaktować?

• pisemnie – na adres e-mail: psycholog.ukladanka@gmail.com
• telefonicznie - w godzinach mojej pracy dzwoniąc na numer +48 577-017-777

***
Jeśli cokolwiek niepokoi Państwa w zachowaniu dziecka lub chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat jego rozwoju - zachęcam do kontaktowania się ze mną.

***
W godzinach mojej pracy w placówce prowadzę badania diagnostyczne, indywidualne zajęcia terapeutyczne z dziećmi, a także podejmuję inne działania psychologiczne wynikające z bieżących potrzeb.

***
Wrzesień to zawsze czas obserwacji oraz czas przeprowadzania wstępnych badań psychologicznych (jeżeli zajdzie taka potrzeba). Dzieci, które w wyniku badań zostaną objęte pomocą psychologiczno-pedagogiczną w przedszkolu, rozpoczną zajęcia od października. O formie zajęć oraz czasie ich trwania zostaną Państwo powiadomieni.

Zapraszam! :)

Realizacja strony Mateusz Russak - 2015